Výkup vozů
 
Pomůžeme Vám i zprostředkovat sjednání povinného ručení a havarijního pojištění u nás zakoupeného vozu. Na výběr máte ze široké nabídky pojišťovacích společností na trhu:
Nabízí jak povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít vlastník vozidla, tak i havarijní pojištění k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení či neoprávněného užití vozidla....

Chcete ochránit sebe i své vozidlo ? Vyberte si z mnoha variant pouze na jediné smlouvě! Pojištění ušité na míru, 3 varianty s různými limity plnění, asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše a mnoho dalších doplňkových služeb...

Nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy.

Na základě zkušeností z provozování pojištění motorových vozidel na českém i evropském trhu nabízí program komplexní pojistné ochrany pro motoristy. Zahrnuje jak zákonem předepsané povinné ručení, tak i pojištění volitelná.
ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby.
Nabízí u celenou, zároveň však volitelnou skladbu pojistných produktů pro Vaše vozidlo, obsahující jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění a úrazové pojištění osob ve vozidle.